אקס פרוטאין המותג הישראלי לתוספי התזונה 🏆

חיפוש

שיפור ביצועי אימון, כמה דברים שחשוב לדעת!

הגוף שלנו הוא כמו מכונה משוכללת- אם רק נדע להזין אותו ברכיבים הנכונים ובזמן הנכון נוכל בעזרתו להגיע להישגים טובים יותר ולכבוש יעדים בקלות רבה יותר .אז אם גם אתם רוצים אימון יעיל יותר, גוף שיכול להתאושש במהירות מפעילות גופנית מאוזנת ובין כל אלו גם לראות תוצאות, כדאי שתדעו שלתזונה שלכם יש תפקיד מרכזי והיא יכולה לעשות שינוי גדול. מה לאכול ומתי בדיוק? המשיכו לקרוא.

פרוטאין בלוג 5

אז נתחיל בזה שבשביל שיפור ביצועי אימון אנחנו חייבים להדגיש על שני דברים אחד זה תזונה נכון, יש לצרוך כמות פחמימה מרוכזת מספיקה ביום בשביל שיהיה לנו מאגר אנרגיות תוך כדי אימון ואפשר לקבל את זה גם מתוסף תזונה וכדי לצרוך בין 1.5 ל-2.5 גרם חלבון לכל ק”ג ממשקל גופך בכדי להתפתחות של מסת שריר, שני זה אימונים ולשמור על (עומס יתר מתקדם) תוספים שמכילה קפאין וקריאטין יעזרו במהלך אימון.

תזונה ופעילות גופנית

לתזונה שלנו יש חשיבות מכרעת לא רק בחיטוב הגוף, אלא גם בייעול תהליך חילוף החומרים, בהעלאת מסת שריר ובמניעת מצבי חולשה בזמן פעילות גופנית. בנוסף, תזונה מאוזנת מסייעת גם להתאוששות מהירה וקלה יותר של הגוף לאחר האימון. תזונה שמתוכננת כמו שצריך חשובה לא רק עבור ספורטאים אולימפיים, אלא גם עבור רובנו, המתאמנים מן השורה, שמתאמנים בשביל לרדת במשקל, לפתח שרירים, להשתתף בתחרויות ואף לשמור על הבריאות הכללית.

חשוב לאכול לפני פעילות גופנית

במהלך האימון הגוף נמצא במאמץ ובשעות שלאחריו מתבצעים בגוף תהליכי התאוששות, אכילה נכונה ומסודרת לפני אימון משפיעה במידה ניכרת על יעילות האימון. על מנת שנוכל לבצע אימון חזק וטוב עלינו לבחור בחכמה באיזה מזונות “נתדלק” את גופינו. אכילה נכונה לפני האימון תבטיח את היכולת לאמץ את הגוף לאורך זמן ויחד עם זאת לשמור על קלילות ולמנוע מצבים של אי נוחות במערכת העיכול.

אלו מזונות או משקאות כדאי לצרוך במהלך האימון?

מומלץ לצרוך תוספי תזונה שמיועדים במיוחד לשיפור ביצועי אימון ושיפור הכוח במהלך האימון כגון מוצרי ה (pre workout) שמכילה קפאיין שנותן דחיפה חזקה המהלך האימון או תוסף הקריאטין אפקטיבי לשיפור ביצועים באימון עלייה במסת שריר ומסייע לבצע אימונים חזקים יותר במהלך האימון ויש גם את מוצרי הביי סיי איי איי ששומר על אי התפרקות השריר במהלך האימון.

כאן אפשר למצוא כל המוצרים המיועדים עבור שיפור ביצועים, סיבולת, וכוח במהלך האימון!

דילוג לתוכן